e
sv

Disney Plus Türkiye Abonelik Ücretleri 2022

471 Okunma — 25 Nisan 2022 10:00
avatar

Umut KÖSE

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük dizi ve film izleme platformları arasında yer alan Disney Plus, Türkiye’de ki faaliyetlerine 14 Haziran’da başlayacak. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen platformlar arasında yer alan Disney Plus’ın ücretleri ise şimdiden merak konusu oldu. Türkiye’de birçok ünlü oyuncu ile sözleşme imzalayan Disney Plus, Türkiye faaliyetleri için ciddi bir bütçe ayırdı. 1 milyondan fazla kullanıcının bekleme listesine aldığı Disney Plus, 14 Haziran’da Türkiye faaliyetlerine başlaması ile birlikte abonelik ücretleri de en fazla konuşulan konular arasında yer edindi.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dijital ortamlarda yer alan içerik üretici şirketlerinin artmasına sebebiyet verdi.

Disney+ The Walt Disney Company’nin bölümü olan Walt Disney Direct-to-Consumer & International tarafından işletilen over-the-top katılımlı talebe dayalı Amerikan video servisidir. Servis Amerika Birleşik Devletleri’nde 12 Kasım 2019’da faaliyete başladı.

Kullanıcılar Netflix, Disney, HBO, Amazon Prime gibi birçok global platformlar üzerinden milyonlarca farklı ve eşsiz içeriklere erişebilmektedir.

Disney Plus Abonelik Ücretleri 2022

Disney Plus, Türkiye abonelik ücretleri superzeka.com adresinde yer alıyor. Platformun merak edilen gelişmeleri arasında yer edinen Disney Plus ücretleri farklı paketler eşliğinde kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor. İşte basına sızdırılan fiyat listesi..

Platform, Türkiye’de 14 Haziran’da yayına başlayacak. Ayrıca Disney+ Türkiye’deki üyelik ücretini aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi.

Kullanıcılar aylık ücret için 34,99 TL ve yıllık ücretlerde ise 349,90 TL fiyatlarla platforma abone olabilecek. Türkiye’de diğer platformlara oranla uygun bir fiyatla giriş sağlayacak olan Disney Plus ilk 1 ay içerisinde 1 milyon aboneye ulaşmayı hedefliyor.

Disney Plus Türkiye İçerikleri

 1. Gri
 2. Nomen
 3. Organize İşler
 4. Atatürk
 5. Kaçış
 6. Siyaha Bulaşan Kadınlar
 7. Dünya ile Benim Aramda
 8. Star
 9. Recep İvedik

Şimdiye kadar belli olan içerikler kullanıcılar ile paylaşılmaya devam ediyor. 14 Haziran’a kadar Disney Plus hali hazırda cast araştırmaları devam eden 6 içeriğini daha Mayıs ayında duyurmaya hazırlanıyor.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Sıradaki içerik:

Disney Plus Türkiye Abonelik Ücretleri 2022