e
sv

Sürdürülebilir Dünya, her pazartesi Bloomberg HT’de

248 Okunma — 26 Eylül 2022 21:51
avatar

Abdullah AYDINLI

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bloomberg HT, 26 Eylül Pazartesi gününden itibaren sürdürülebilirlik kavramını her yönüyle ele alacağı bir programı ekranlarına taşıyor.

Sekiz hafta boyunca her pazartesi saat 13.00’te ekrana gelecek programda, yeşil ekonomiye geçişte bankaların nasıl bir rol üstlendiğinden yeşil mutabakata geçiş sürecine pek konu uzmanlarca ele alınacak.

Programda; sürdürülebilirlik kavramı ve finans sektörü ilişkisi, sürdürülebilirlik konusunda bankalara düşen sorumluluklar, yeşil dönüşümün finansmanı, yeşil Mutabakat, yeşil ekonomiye geçişte bankaların nasıl bir rol üstleneceği gibi soru ve konular ayrıntılı bir şekilde konunun uzmanlarınca işlenecek.

Yangınlardan deniz yaşamına

Son beş yılda meydana gelen yangınlarda yaşanan kayıplardan denizlerdeki yaşama, bu süreçlerde sivil inisiyatiflerin bu süreçlerde rolünün ne olabileceğine, öğretmenlerin ve eğitim sorumlularının mesleki ve kişisel gelişimlerine sağladığı somut katkılar, kapsayıcı büyüme ekseninde kadın girişimciliğinin desteklenmesi gibi başlıklar da ele alınacak konular arasında.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sürdürülebilir Dünya, her pazartesi Bloomberg HT’de